Customer support:info@kulina.com

Soup ladle DINNER, Zwilling

Code: ZW07150068
Brand: ZWILLING
33,49 €
In stock (4 pcs)

Serving soups doesn't always have to be an everyday activity during lunch or dinner. Serve them in style with the DINNER Zwillingsoup ladle. And not only soups, but also sauces or dressings.

The handle has a simple, elegant design and is therefore easy to handle. The scoop is made of very high quality stainless steel, which is extremely scratch resistant.

After use, just put it in the dishwasher, which will make sure it's clean and ready for the next use.

Detailed information

Product detailed description

Main advantages:

  • made of high quality stainless steel
  • comfortable to hold and easy to handle
  • dishwasher safe

Additional information:

  • length: 28 cm

Additional parameters

Category: Kitchen ladles
Warranty: 2 years
Weight: 0.22 kg
Material: Stainless steel
Size: 28 cm
Product info: Dishwasher safe
Product type: Kitchen Utensils
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: E

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.