Customer support:info@kulina.com

Cuticle nipper CLASSIC INOX, Zwilling

Code: ZW42461101
Brand: ZWILLING
49 €
In stock (2 pcs)

The ZWILLING® Classic Inox nail pliers are stronger than scissors and therefore more comfortable for trimming toe nails. Thanks to their ergonomic shape, they fit perfectly in the hand.

Detailed information

Product detailed description

The ZWILLING® Classic Inox nail pliers are stronger than scissors and therefore more comfortable for trimming toe nails. Thanks to their ergonomic shape, they fit perfectly in the hand.

ZWILLING® Classic Inox nail pliers in brief:

  • Strong nail cutting tool
  • Comfortable and safe to use
  • Made of polished, corrosion-resistant stainless steel
  • In an attractive design, with the ZWILLING brand logo
  • Long-lasting durability

The ZWILLING® Classic Inox series contains everything you need for beauty care. The comprehensive range includes all the tools for everyday manicure needs made of high-quality polished stainless steel.

Additional parameters

Category: Manicure accessories
Warranty: 2 years
Weight: 0.1 kg
Product type: Cosmetic accessories
Collection: ZWILLING Classic Inox
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.