Customer support:info@kulina.com

Nail scissors children ZWILLING® Classic Inox

Code: ZW47367081
Brand: ZWILLING
30 € –12 %
Nail scissors children ZWILLING® Classic Inox
30 € –12 % 26,49 €
In stock (1 pcs)

Children's Nail Scissors ZWILLING ® Classic Inox are small, sturdy scissors with a short, rounded blade for greater safety when cutting. They are used to shorten and shape fingernails and toenails.

Detailed information

Product detailed description

Children's Nail Scissors ZWILLING ® Classic Inox are small, sturdy scissors with a short, rounded blade for greater safety when cutting. They are used to shorten and shape fingernails and toenails.

ZWILLING® Classic Inox Children's Nail Scissors in brief:

  • With rounded tip for safe cutting
  • Quality tool, convenient and simple to use
  • Made of polished, corrosion-resistant stainless steel
  • In an attractive design, with the ZWILLING brand logo
  • Long-lasting durability

The ZWILLING® Classic Inox series contains everything you need for beauty care. The comprehensive range includes all the tools for everyday manicure needs made of high-quality polished stainless steel.

Additional parameters

Category: Manicure accessories
Weight: 0.1 kg
Product type: Cosmetic accessories
Collection: ZWILLING Classic Inox
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.