Customer support:info@kulina.com

Dessert bowl SORRENTO 280 ml, 11,5 cm, set of 2 pcs, Zwilling

Code: ZW39500079
Brand: ZWILLING
32 €
In stock (20 pcs)

Set includes 2x dessert bowls.

Detailed information

Product detailed description

The hand-blown Sorrento ZWILLING®bowl was designed by renowned Italian designer Matteo Thune. The goal was not only aesthetics, but above all perfect functionality. This bowl is the ideal way to serve ice cream. Thanks to the inner container, you can enjoy it longer than usual as the contents are isolated from the surrounding environment.

The bowls catch the eye with their eye-catching design. The effect of a small bowl inside a larger one is both playful and elegant. The contents you fill the bowl with will always have an "airy" effect. Desserts and appetizers become the centerpiece of your table in no time.

  • German engineering + Italian design
  • Hand-blown borosilicate glass / double wall
  • Thin but durable glass
  • Tolerates sudden temperature changes well
  • Contents 280 ml
  • Suitable for microwave oven
  • Dishwasher safe
  • Set contains 2 pieces of bowls

Additional parameters

Category: Dining bowls
Warranty: 2 years
Weight: 0.42 kg
Size: 12 cm
Capacity: 0,3 l
Pc. in a set: 2 pc.
Product type: Small bowl
Collection: ZWILLING Sorrento
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.