Univerzální nůž DAMASCUS 67 Samura 15 cm
Code: SMRSND67UN100-day return policyHassle-free, free of charge
Same day shippingOrder before 12:00
50 000+ product reviewsWritten by our customers
Eco-friendly packaging 0% plastic
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Universal knives |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1 kg |
| EAN: | 4751029322432 |
| Color: | Black |
| Material: | Damascus steel |
| Size: | 15 cm |
| Blade length: | 15 cm |
| Pc. in a set: | 1 ks |
| Product type: | Universal knife |
| Collection: | Samura Damascus 67 |
| Margin: | E |
| Producer: | SAMURA |
| Margin-category: | B |