Customer support:info@kulina.com

Long drink glass SORRENTO 350 ml, set of 2 pcs, Zwilling

Code: ZW39500217
Brand: ZWILLING
33 €
Sold out
The item has been sold out…

Set includes 2 glasses

Detailed information

Product detailed description

The right temperature plays a crucial role when drinking wine. The glasses of the Sorrento Bar series are therefore equipped with double walls to ensure that they maintain exactly the temperature you like. To keep their excellent thermal properties borosilicate glass was used and each piece was also hand blown. The glasses are lightweight, dishwasher safe and come in a pack of two.

 • Double walls to maintain optimum temperature
 • Borosilicate glass, light and strong
 • Hand blown, each piece is original
 • Dishwasher safe

  Additional parameters

  Category: Wine glasses
  Warranty: 2 years
  Weight: 0.5 kg
  Material: Glass
  Capacity: 0,3 l
  Pc. in a set: 2 pc.
  Product type: Glass set
  Collection: ZWILLING Sorrento
  K překladu: CZ AUTO-PRO-title
  Margin: C
  The item has been sold out…

  Be the first who will post an article to this item!

  Do not fill out this field:

  ✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
  ✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
  Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
  Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

  104438

  Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

  Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.