Customer support:info@kulina.com

Dining cutlery set GREENWICH, 30 pcs, Zwilling

Code: ZW7033307
Brand: ZWILLING
211 €
In stock (5 pcs)

Zwilling Greenwich cutlery gift pack containing 30 pieces - set for 6 people.

Detailed information

Product detailed description

Zwilling Greenwich cutlery set, 30 pcs

Imagine a youthful, lightly set table with cutlery from the Greenwich collection. The fine lines of the cutlery itself are complemented by a very narrow silhouette, giving an elegant and simple impression. The set fully represents cutlery for up to 6 people.

High quality 18/10 stainless steel is highly resistant to corrosion or other damage. In the package you will find dinner knives and forks, soup spoons, coffee spoons and dessert forks.

  • Stainless steel 18/10
  • Dishwasher safe
  • Suitable for up to 6 people

The set includes:
6x dinner knife
6x dinner fork
6x tablespoons
6x coffee spoon
6x dessert fork

Additional parameters

Category: dining cutlery sets
Warranty: 2 years
Weight: 2.54 kg
Product type: Cutlery set
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.