Customer support:info@kulina.com

Kids cutlery set ECKBERT, 4 pcs, Zwilling

Code: ZW7132210
Brand: ZWILLING
34,49 €
In stock (1 pcs)

The Zwilling children's cutlery set includes a knife, fork, spoon and spoon with children's motives in stainless steel. Dishwasher safe.

Detailed information

Product detailed description

CZ_domycky

DESCRIPTION

The Eckbert children's cutlery from Zwilling is made of 18/10 stainless steel , which is hygienic, corrosion-resistant, does not absorb odours or tastes. The cutlery is adapted for easy holding and for small children's hands. It includes a knife, fork, soup spoon and spoon, which are decorated with colourful children's motives (knights). The cutlery is dishwasher safe.

SPECIFICATIONS

Package contains:

1 x fork

1 x tablespoon

1 x dinner knife

1 x spoon

Material: stainless steel 18/10

Colour: silver

practical advice

Dishwasher safe: yes

Additional parameters

Category: kids cutlery
Warranty: 2 years
Weight: 0.33 kg
Pc. in a set: 4 pc.
Product type: Kids cutlery
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: E

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.