Customer support:info@kulina.com

Kids apron ANIMALS, Zwilling

Code: ZW13304001
Brand: ZWILLING
22,50 €
Sold out
The item has been sold out…

If you have inquisitive children who are interested in cooking or you want to guide them to cook themselves, the Zwilling kitchen apron for children will definitely come in handy. It will give your little chef added importance and, of course, protect his clothes from unintentional soiling.

The Zwilling children's apron is, like the aprons for adults, made of 100% cotton and features a drawstring strap around the neck for easy adjustment to the desired length. So you will definitely be able to use it as your baby grows. It is decorated with a cheerful jungle animal motif on the front.

Detailed information

Product detailed description

Main advantages:

  • suitable for children from 3 years of age
  • adjustable length

Additional information:

  • length: 60 cm
  • width: 45 cm
  • 100% cotton
  • washable at 40 °C, iron inside out

Additional parameters

Category: aprons
Warranty: 2 years
Weight: 1 kg
Material: Cotton
Product type: Apron
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.