Customer support:info@kulina.com

Non-stick pan FORTE 20 cm, Zwilling

Code: ZW66569201
Brand: ZWILLING
84 €
In stock (3 pcs)

A versatile pan for everyday use by enthusiasts and professionals alike. Thanks to the new Ti-X non-stick surface with a titanium coating, nothing sticks to it when frying and the pan is more resistant to impact and scratches. The diameter of the frying surface is 20 cm.

Detailed information

Product detailed description

A versatile pan for everyday use by enthusiasts and professionals alike. Thanks to the new Ti-X non-stick surface with a titanium coating, nothing sticks to it when frying and the pan is more resistant to impact and scratches. The diameter of the frying surface is 20 cm.

  • diameter 20 cm
  • non-stick Ti-X surface, aluminium core, titanium layer
  • even heat conduction, stainless steel handle
  • higher durability, easy maintenance

Additional parameters

Category: Universal frying pans
Warranty: 2 years
Weight: 1 kg
Size: 20 cm
Product type: Universal pan
Collection: ZWILLING Forte
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.