Customer support:info@kulina.com

Poultry shears removable 24 cm ZWILLING

Code: ZW42903000
Outlet
Brand: ZWILLING
151 €
In stock (>5 pcs)

Poultry shears from ZWILLING J. A. Henckels made of high quality stainless steel are robust, extremely reliable, ensure optimal power transmission for poultry cutting. The bone crusher and knurled blade ensure that you can easily and cleanly carve your poultry.

Detailed information

Product detailed description

Poultry shears from ZWILLING J. A. Henckels made of high quality stainless steel are robust, extremely reliable, ensure optimal power transmission for poultry cutting. The bone crusher and knurled blade ensure that you can easily and cleanly carve your poultry.

Poultry shears in brief:

  • For easy cutting of poultry
  • Made of high quality stainless steel
  • With serrated blade
  • Special cut-out for easy breaking of bones
  • Anti-opening fuse
  • Demountable

Additional parameters

Category: Kitchen scissors
Weight: 0.37 kg
Size: 24 cm
Product type: Kitchen Utensils
Collection: ZWILLING TWIN® L
K překladu: CZ AUTO
Margin: A

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.