Customer support:info@kulina.com

Steamer insert PLUS 32 cm, Zwilling

Code: ZW40992932
Brand: ZWILLING
73,99 €
In stock (3 pcs)

The steaming insert ? 32 cm ZWILLING® Plus is suitable for all Zwilling Wok pans of the corresponding diameter. Ideal for steaming to preserve vitamins. Handling the insert is easy thanks to the large stainless steel handles on the sides. The handles remain cold. The insert is very easy to clean thanks to its glossy surface. It is dishwasher safe.

Detailed information

Product detailed description

The ZWILLING® Plus steaming insert ⌀ 32 cm is suitable for all Zwilling Wok pans of the corresponding diameter. Ideal for steaming to preserve vitamins. Handling the insert is easy thanks to the large stainless steel handles on the sides. The handles remain cold. The insert is very easy to clean thanks to its glossy surface. It is dishwasher safe.

Additional parameters

Category: Steamer baskets
Warranty: 2 years
Weight: 1.6 kg
Size: 32 cm
Product type: Pot accessories
Collection: ZWILLING Plus
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.